Regulamin serwisu

Serwis Kredyty-Gotowkowe.com informuje i zastrzega, że wszelkie dane zawarte na stronie www.kredyty-gotowkowe.com podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów, w szczególności oferty usług finansowych, świadczonych użytkownikom serwisu www.kredyty-gotowkowe.com, klientom i kontrahentom Serwisu.

Serwis Kredyty-Gotowkowe.com zastrzega sobie prawo do zmiany oraz aktualizacji informacji zawartych na stronach w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci Internet. Serwis Kredyty-Gotowkowe.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za kompletność, rzetelność oraz aktualność informacji zawartych na stronie internetowej.

Serwis Kredyty-Gotowkowe.com nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu www.kredyty-gotowkowe.com w oparciu o informacje zamieszczone w serwisie, skutki tych decyzji oraz ewentualne szkody będące rezultatem korzystania z informacji zamieszczonych na stronie.

Z chwilą dostępu do serwisu www.kredyty-gotowkowe.com użytkownik przyjmuje do wiadomości, że wszelkie informacje wysyłane za pomocą poczty elektronicznej oraz innych form transmisji poprzez sieć Internet nie mają charakteru poufnego i mogą być narażone na ingerencję osób trzecich.

Wszelkie prawa do całej zawartości Serwisu wwww.kredyty-gotowkowe.com są zastrzeżone. Osoby korzystające z tego serwisu mają prawo do pobierania i dokonywania wydruku stron lub ich fragmentów, pod warunkiem nienaruszania praw Serwisu Kredyty-Gotowkowe.com, Żadna część serwisu www.kredyty-gotowkowe.com nie może być kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody Serwis Kredyty-Gotowkowe.com.

NOTA PRAWNA

Udzielenie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej, która przeprowadzana jest przez bank. Na całkowity koszt kredytu poza oprocentowaniem składają się opłaty i prowizje. Dla każdej oferty kredytu gotówkowego zapoznaj się z RRSO.